І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... http://nashidorogy.ukrainianforum.net/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у VK.com та FACEBOOK

Частка | 
 

 Фестиваль "ЗАХІД"

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
M_B
Наш товариш
Наш товариш
avatar

К-ть повідомлень : 29
Дата регистрации : 13.05.2010
Звідки : Вінниця

СтворюватиТема: Фестиваль "ЗАХІД"   Чт Серп 11 2011, 01:46

http://3axid.org/


19 серпня

МАЛА СЦЕНА

10:00 – персональні виступи поетів (відбірного туру).
11:00 – Олег Короташ
11:20 – Мар’яна Максим’як
11:40 – Богдан-Олег Горобчук
12:00 – майстер клас по літературному слему від Вови-Вови (переможця першого літературного слему фестивалю Захід 2010 року, не однократного фіналіста літературних поєдинків, переможець вищої ліги літературного слему).
13:00 – Андрій Бочко – акустика – (Місто Казкових Мрій) (м. Львів)
14:00 – Illusions (Львів)

02:00 - Літературний слем фестивалю Захід. Прем’єр ліга.
Слем майстер – Владислав Шубєнков.

ГОЛОВНА СЦЕНА

15:00 – Nameless (м. Тернопіль)
15:40 - my*17 (м. Київ)
16:20 – Механічний апельсин (м. Львів)
17:00 - Фіолет (м. Луцьк)
17:40 – Ті, що падають вгору (м. Тернопіль)
18:20 - Обійми дощу (м. Київ)
19:00 - Брем Стокер (м. Рівне)
20:00 – Los Colorados (м.Тернопіль)
21:00 – Квадраджесіма (м. Київ)
22:00 – Димна суміш (м. Київ)
23:00 – Юркеш (м. Київ)
00:00 – Діля та На Відміну Від (м. Київ)
01:00 - Оркестр Че (м. Харків)

20 серпня

МАЛА СЦЕНА
10:00 – персональний виступ поетів (відбірного туру).
11:00 – Владислав Шубєнков
11:20 – презентація нової книжки Павла Коробчука «Динозавр»
автограф сесія
12:00 – Сергій Пантюк
13:00 – DRUMТИАТР ( Семенчук, Іздрик)
14:00 - Яна Шпачинська (ЧеЧе, Запаска)
15:00 – ZAPASKA

02:00 – Літературний слем фестивалю Захід. Вища ліга.
Слем майстер – Владислав Шубєнков

ГОЛОВНА СЦЕНА

15:40 - КоляSKA (м. Івано-Франківськ)
16:20 – Орандж (м. Тернопіль)
17:00 - Серцевий напад (Чернівці-Луцьк)
18:00 – Оратанія (Львів)
19:00 – Холодне сонце(м. Тернопіль)
20:00 – O.Torvald (м. Київ)
21:00 – Крихітка (м. Київ)
22:00 – Bandurband (м. Харків)
23:00 – КораЛЛі (м. Івано-Франківськ)
00:00 – Ot Vinta (м. Рівне)
01:00 - Lюк(дует) (м. Харків)
02:00 – the ВЙО (м. Кобеляки)

21 серпня

МАЛА СЦЕНА

11:00 – персональний виступ поетів (відбірного туру)
12:00 – Сергій Прилуцький
12:20 – Ярослав Гадзинський
12:40 – Артем Полежака
14:00 - Сергій Василюк (Тінь сонця) (м. Київ)
15:00 – Виступи прозаїків

ГОЛОВНА СЦЕНА

16:30 – Троя (м. Київ)
17:00 – Моноліт (м. Шостка)
17:30 - TerraKod (Білорусь)
18:00 - K 402 (Львів)
18:40 – Камо Грядеши (м. Київ)
19:20 – Мерва (м. Рівне)
20:00 – Фліт (м. Івано-Франківськ)
21:00 – Гуцул Каліпсо (м. Чернівці)
22:00 – Тінь сонця (м. Київ)
23:00 – Sciana (Білорусь)
00:00 – Роллікс (м. Херсон)
01:00 – Мертвий Півень (Львів-Харків-Київ)
02:00 – Ворст (м. Рівне)
На початок Донизу
 
Фестиваль "ЗАХІД"
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Життя-буття :: Афіша (і не тільки)-
Перейти до: