І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... http://nashidorogy.ukrainianforum.net/forum-f13/tema-t66.htm
 
ФорумФорум  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

Частка
 

 Оформлення спортивного велопоходу у МКК

Донизу 
АвторПовідомлення
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник
svarozhych

К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010
Звідки : Вінниця

Оформлення спортивного велопоходу у МКК Empty
СтворюватиТема: Оформлення спортивного велопоходу у МКК   Оформлення спортивного велопоходу у МКК EmptyНд Серп 28 2011, 20:09

Спробую у доступній формі та простими словами описати, що необхідно зробити керівнику спортивного велопоходу для того щоб зареєструвати велопохід у маршрутно кваліфікаційній комісії (далі МКК). Підготовка до походу складніше ніж його формальна частина але тут я буду описувати лише формальну частину (оформлення документів) і не деталізувати сам процес підготовки. Єдине що хочеться додати що окрім формального досвіду і довідки у керівника повинен бути реальний туристичний досвід який відповідає велопоходу. Вміння розробити головний маршрут та його запасні варіанти, досвід орієнтування на місцевості та читання мап, базові знання з надання першої допомоги, необхідні навички з ремонту велосипеду, знання ПДР, вміння організувати рух групи знайти місце для ночівлі та функціонування табору. Фактично ви маєте мати необхідний досвід щоб відреагувати на будь яку ситуацію у велопоході і дати відповідь на будь яке запитання пов'язане з ним. Дуже важливим також є бажання працювати з людьми.

Для того щоб оформити спортивний велопохід керівнику необхідно:

  1. Прочитати і ознайомитися з правилами проведення спортивних походів.

  2. Для того щоб стати керівником спортивного велопоходу керівник повинен мати відповідний досвід (дивіться пункт 2.3 "Учасники змагань" правил проведення спортивних походів). Керівник велопоходу першої категорії складності (далі к.с.) повинен мати досвід участі у велопоході першої к.с. Керівник велопоходу другої к.с. повинен мати досвід керівництва велопоходом першої к.с. та досвід участі у велопоході другої к.с. І так далі. Досвід повинен бути підтверджений наявністю довідки встановленого зразка зі штампом МКК.

  3. Розробити маршрут який відповідає категорії складності. Дивіться пункт 2.2 "Класифікація змагань та нормативи туристських спортивних походів" правил проведення спортивних походів. Наприклад для велопоходу першої к.с. це 250 км і 6 днів.

  4. Сформувати склад групи. Учасник має мати досвід проходження походу на одну категорію нижче. 30% учасників можуть мати досвід на дві категорії менший. Для велопоходу першої к.с. всі учасники можуть не мати досвіду категорійних походів. Керівник повинен зібрати довідки у всіх учасників велопоходу.

  5. Оформити маршрутну книжку. Ось приклад маршрутної книжки велопоходу першої к.с.: Маршрутна_книжка_Арабатка_2011_приклад. Червоним я позначив поля які потрібно заповнити. Просто впишіть туди свої дані, дані учасників, маршрут, схему, тощо.

  6. Зібрати підписи учасників про знання правил проведення спортивних походів. Якщо учасники не можуть підписатися до початку походу то вони можуть зробити це на початку маршруту. Підписи ставляться у розділі маршрутної книжки: "2. Склад групи".

  7. Взяти маршрутну книжку, довідки (вашу і учасників) та піти у МКК не менш ніж за 10 днів до початку походу. У Вінниці вона знаходиться за адресою: вул.Маяковського 9 (Старе місто біля деревяної церкви за мостом - maps.google.com.ua), голова МКК: Самелюк Василь Федорович.. МКК розглядає документи та дозволяє чи не дозволяє вихід групи на маршрут. Розгляд триває 10-20 хвилин.

  8. Якщо маршрутна книжка затверджена ви можете йти у похід.

Це все.

Після походу керівник має подати звіт у МКК та підготувати та роздрукувати довідки для всіх учасників. Про це розповім пізніше...
На початок Донизу
http://veloukraine.blogspot.com
 
Оформлення спортивного велопоходу у МКК
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Вело-туризм-
Перейти до: