І Ми Там Були... або Наші Дороги
Пропоную залогуватися Smile
І Ми Там Були... або Наші Дороги

Цей форум створено для обговорення наших подорожей та подорожей добрих людей. Форум блогу http://nashidorogy.blogspot.com/. Всі повідомлення форуму захищені законом Про авторське право... http://nashidorogy.ukrainianforum.net/forum-f13/tema-t66.htm

ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Влаштовуєш спортивні заходи, розкажи про це!
Слідкуйте за нашими новинами у FACEBOOK

Частка | 

Товтри рейд

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
GTat
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 560
Дата регистрации : 15.04.2010

СтворюватиТема: Товтри рейд   Пн Черв 14 2010, 17:21

Ось тут my3a пропонує всім бажаючим приєднатися на гонку:
http://tovtry-raid.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=46&Itemid=90

my3a
Мандрівник
Мандрівник

К-ть повідомлень : 110
Дата регистрации : 22.04.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пн Черв 14 2010, 20:15

мене запрошують на

http://tovtry-raid.com.ua/

може хтось знає, хтось був-чув-щось думає про ці *мероприятия*...?
бо я хочу їхати...........
На початок Донизу
vvoid
Наш товариш
Наш товариш

К-ть повідомлень : 33
Дата регистрации : 15.05.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 17:53

Ух, ну и вопрос Smile я даже не знаю что сказать... Меня зацепило. не сразу конечно, но достаточно крепко. Что я могу сказать.. это сложно, и этим наверное особенно интересно.. после этого можно сказать "да, я это сделал", как и после любого сложно похода, дела, проекта и т.д. Это запомнится, как сказал один мультик (мультиспортсмен), чем мне нравятся гонки - делов на сутки, впечатлений как после недельного похода Smile

После первой гонки, я подумал что на следующую поеду не скоро, а поехал через три недели (прямо на следующая по украинскому календарю), после второй гонки - я уже думал что надо будет поехать еще на одну, только позже.. после третьей - я точно знал что она не последняя Smile

По любому будет место, когда в голове будет мысль "нафиг оно мне надо?" (у меня обычно это первая четверть гонки), будет мысль "давай поспим часок - другой" (у меня обычно это между полуночью и двумя часами ночи), а если сойдешь с дистанции без объективных причин (не тех, которые ночью кажутся объективными, а по-настоящему объективных) - потом обязательно будешь жалеть. У меня есть такое, но из-за этого у меня появился маленький ритуал - я смотрю клип с гонки Товтры-рейд 2008 и понимаю, что там было классно, а я половину пропустил.

Из технических моментов
В первую ночь можно не спать - это несложно, а если спать - 40 минут за раз - чтобы мышцы не так сильно остывали.
Бежать все время - хорошо, но где взять столько сил?? по этому хорошо подбегать, хоть чуть, но подбегать, хоть только вниз - это здорово ускоряет.
Много пить!
Взять с собой бутеры (нежирные), потому как на одних сникерсах (другом сладком) сложно - лично мне третий уже не лезет Smile и много пить, т.к. на высоких пульсах пища без воды перевариваться не будет.
Брать все обязательное личное и командное снаряжение (без него не выпустят на дистанцию), и все рекомендуемое снаряжение (поверьте, его не зря рекомендуют)
Запасные носки - хорошая вещь, если найдете для нее место в рюкзаке и время на переодевание - зацените Smile т.к. даже в мокром кроссовке, но в сухом носке нога чувствует себя значительно лучше.

Вообще мокрая обувь - здорово натирает, особенно при движении по горячему асфальту, по этому надо быть уверенным в своей обуви, если знаешь где будет натирать - лучше заклеить заранее и замазать вазелином. Обувь БУДЕТ мокрая. ПО ЛЮБОМУ! По этому желательно чтобы она быстро сохла прямо на ходу. Летние кроссовки с сеткой, которая не пропускает внутрь песок - самое оно Smile

Ух сколько написал. Прошу учесть, что все это результат моего небольшого опыта (7 гонок), и советы не обязаны подойти на 100% К тому же, я совсем не супер мега гонщег Smile мое текущее задание максимум - пройти гоку полностью без срезок от старта до финиша, задание минимум - участвовать в гонке все 24 часа и не сойти раньше Smile

Удачи! И до встречи на гонке Smile

Да, чуть не забыл, Товтры-Рейд, по моему и не только моему мнению - самая качественная, самая динамичная и самая красивая гонка Украины Wink

Востаннє редаговано vvoid (Пт Черв 18 2010, 18:16); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник

К-ть повідомлень : 431
Дата регистрации : 20.04.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 18:09

Класно! Я теж хочу. Вже давно збираюся але досі так і не зібрався... Smile
На початок Донизу
http://veloukraine.blogspot.com
vvoid
Наш товариш
Наш товариш

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 18:12

Я думал, я тебя вытащу на эти Товтры, но тебя заманил Кавказ Smile эх... неделей бы позже Smile
На початок Донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 18:18

витягни мене, будь ласка, якось іншим разом! Smile
На початок Донизу
vvoid
Наш товариш
Наш товариш

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 18:26

Может в Крым, но там нет нормального класса, либо Х класс (команда 3+1 48 часов) либо без велика, а без велика - я как-то не люблю Smile
На початок Донизу
svarozhych
Мандрівник
Мандрівник

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 18:32

не хочеш робити анонси таких подій на цьому форумі? у форматі де, що, коли. я просто часто навіть не знаю про такі речі. людям буде цікаво дізнатися. може ще хтось до тебе приєднається. Smile
На початок Донизу
vvoid
Наш товариш
Наш товариш

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Черв 18 2010, 19:03

Ну давай, скажем так, я постараюсь не забывать об этом Smile

Основной украинский форум таких событий: http://www.travel-extreme.com.ua/forum/index.php , да простит меня модератор, но конечно же можно делать "перепосты" с того форума и сюда, в целях популяризации Smile
На початок Донизу
my3a
Мандрівник
Мандрівник

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 01:32

чогось не спиться-вирішив згадати минуле і написати згадки про свої Товтри affraid

не знаю зачепило воно мене чи ні, час покаже, але поки хочеться в щось подібне з"їздити

починаючи з початку вважаю, що одним з важливих моментів це вибір напарника Laughing Mad
(напарниця,може й краще Laughing flower))),
бо за ті 24 год можно стіки разів посваритися-образитися-нагрубити-...що потім буде соромно вибачатись (мені з цим повезло Exclamation -пройшли майже не відставаючи один від одного 21-22год, спали 20хв на сирій землі під атакою комарів)

друге-можливо одяг-взуття
сам брав велофутболку,легенькі штани і прозорі кроссівки (з сіткою-як радив Влад) поки йшов-все нормально(погода тепла була), а коли лягли спатки-то зрозумів,нащо люди куртки в рюкзаках носять...можливо через-те і розбудив всіх оточуючих через 20 хв

з приводу мокрих ніг і мозолей- то я їх не відчував поки не здалися-після того йти не міг: останніх 2-3 км йшов 1-1,5 год-
треба було брати носки запасні(поки вони промокнуть-дійшов би до бази)
також радив би брати перчатки-дуже довго сунулись через акацію+шипшину+якусь єжевіку+щось колюче+...
ну і вони ж (перчатки) згодяться при роботі з мотузками

далі з приводу харчування і пиття: сам взяв 4снікерса+2бутер-в-рот+плавлений сирок + 1л бутилку кваса (по-ходу 2 разу наповнював водою місцевою), по дорозі ловили вишню-яблука
якби йшов другий раз (скоріше,що піду), то добавив би пару огірків чи перцю болгарського, лимон (щоб вичавлювати його в водичку), люди добавляли в воду розчинний витС (тіпа "інфант"), я думаю, воно морально підтримуе

ну і треба дома тренуватися-бігати,плавати...Basketball (краще не дома-а надворі, бо "сожители" не зрозуміють)

ну а з іншим ніби все гаразд...

на мій погляд тут все складається на те, шо не треба здаватися, коли здається,що далі не можеш...bom

мі не знаємо наші "пределы", ми можемо більше-дальше-сильніше, треба намагатись!!!!!

так що побачимось десь на гонках-там і прокритикуєте мене, що не так написав
На початок Донизу
my3a
Мандрівник
Мандрівник

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 10:34

згадав,що ще хтів написати: це те,що входило в гонку
більшу частину займало орієнтування-частіше овраги, дерева,печери...
в цих моментах ми з Віталем плужили-багато крюків, багато витраченого часу
а остальні частини змаганнь-плавання, стрільба з пневматики, снорінг (орієнтування під водою) ми проходили більш-меньш, не відставаючи від інших, а частіше обгоняючиRolling Eyes

результат гонки (хто-що зайняв) обіцяли через 2-3 тижня, я тоді буду на Кавказі, але гадаю, що влізимо з 30 команд на 20-25 місця (що на перший раз- нурмальна)
На початок Донизу
taolvi
Наш друг
Наш друг

К-ть повідомлень : 89
Дата регистрации : 17.04.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 14:27

Молодці. Добре що представляли наше місто в таких змаганнях.

От ще хочеться почитати відгуки Влада про це дійство. Smile
На початок Донизу
vvoid
Наш товариш
Наш товариш

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 20:25

Наш город, как никогда широко был предствален на нынешних Товтрах. Одна команда в классе Мастер (48 ч, вел, байда, пешка, техэтапы), две команды в калссе Спринт (25 ч, вел, пешка, техэтапы) и две команды в классе Трек (24 ч, пешка, техэтапы) и еще у нас были болельщики(цы). Более того, Винницкая команда (Pingvin-ВОВА) заняла второе место в Спринтах.

А мои впечатления о гонке...
Первое, это как обычно, - очень классные места! Далее - потрясающее везение с погодой (особенно, учитывая, что там творилось до гонки и что началось сразу после отъезда из базового лагеря. погода как бы ждала... очередной раз убеждаюсь и повторяю: Погода любит смелых). Велосипед почти везде ехался - это очень радует Smile Треккинги - превосходные, и это при том, что я лично треккингов не люблю. Линия скрытых КП по водопадистому ручью (мы шли прямо по нему вверх по течению) - суперовая. Мне показалось, что Русиловские водопады, по сравнению с теми водопадами просто отдыхают. Большинство КП было в оврагах. Овраг по-Товтрински - это разлом с огромным перепадом высоты и КП то вверху, то внизу, было интересно искать путь так, чтобы меньше было наборов-сбросов.
Вообще, гуляя на Товтры-рейдах (был на всех трех), постоянно открываешь для себя места, в которые, наверное, просто так бы никогда не пошел, и другие туда тоже не ходят. На гонке мы встречали только гонщиков, судей и немногочисленное местное население. Все. Зато увидев те места, знаешь куда всегда можно собраться на два-три дня на единение с красивейшей природой, возможно самой красивой на Украине (громкие слова - ну и пусть, я, действительно так считаю)
А, да, про гонку Smile Очень порадовали количества водных преград. Переплывания по 100+ метров, и многочисленные броды. Казлось бы чего радоваться мокрым ногам... не знаю.. но меня не напрягало, хотя ноги, как и водится, поразмокали, пораспаривались и понатирались Smile
Что не понравилось - отсутствие срезок на маршруте, которые давали бы возможность за контрольное время посетить больше спецэтапов. А то самое интересно организаторы приготовили на последнюю треть гонки, а туда многие не дошли (даже победители так и не успели на последний треккинг с тремя классными техэтапами) Это оставило неприятный осадок, вроде как шел все 25 часов (спали мы 15 минут часов в 6-7 утра), но не успеваешь на самое интересное.. А в остальном было классно. Убедился для себя, что 24 часа в спокойном гоночном (если можно эти два слова ставить рядом) режиме, я уже спокойно выдерживаю Smile Надо тренироваться и поднимать темп Smile
Вообщем, вспомню что-то еще, допишу Smile
Я очень рад, что поехал туда, и уверен - поеду еще Smile
На початок Донизу
gemelli
Наш товариш
Наш товариш

К-ть повідомлень : 45
Дата регистрации : 22.06.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 21:14

Хочеться наголосити на тому, що усі наші команди впирались до останього і жодна не зійшла з дистанції, а таких було вдосталь. Всі поприходили в районі контрольного часу і в більшості досить живєнькі (наскільки вони можуть бути такими після таких випробувань Smile ). Сєка з Андрюхою взагалі після відмітки на фінішу одразу поплили на тролей, а плисти було що! (в запалі боротьби не одразу зрозуміли, що можуть не поспішати, бо вже не грає ролі чи вспіють вони до контрольного часу з нього спуститись, але вспіли ), як ніби і не було 25 годин гонки та ще й в темпі призерів. А Саша взагалі учудив, не збирався відмічатись на фініші, каже ми не всі КП взяли до цього. Напевно все через втому Smile, але потім скинув капці і життя налагодилось Smile
На початок Донизу
my3a
Мандрівник
Мандрівник

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Пт Лип 02 2010, 22:33

ЖИТТЯ НОРМАЛЬНО НАЛАГОДИЛОСЬ !!!
ЩОЧУ ЩЕ!!!
На початок Донизу
taolvi
Наш друг
Наш друг

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Вт Лип 06 2010, 08:33

Саша, Влад і Оля - дякую вам за відгуки, і мені від них трішки позитиву дісталось sunny
На початок Донизу
taolvi
Наш друг
Наш друг

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Ср Лип 07 2010, 08:35

Коли розмовляла з Дементьевими, то вони скромняги, навіть, не сказали, що Сергій з Андрієм зайняли 2 місце.
На початок Донизу
gemelli
Наш товариш
Наш товариш

К-ть повідомлень : 45
Дата регистрации : 22.06.2010

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Ср Лип 07 2010, 15:18

Так Сєка навіть Віті не сказав після фінішу, що в них дуже ймовірно призове місце, і тому Вітя пропустив церемонію нагородження, вирішив поплавати замість цього Smile
На початок Донизу
taolvi
Наш друг
Наш друг

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   Чт Лип 08 2010, 14:18

Цікаво, не думала, що він настільки скромний
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Товтри рейд   

На початок Донизу

Товтри рейд
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
І Ми Там Були... або Наші Дороги  :: Спортивний туризм :: Спортивні змагання та акції-
Перейти до: